Hakkımızda

2014 yılında faaliyete başlayan Adrex, %100 Yeni Nesil E-Ticaret yazılımları üretmekte ve altyapısını sürekli geliştirmektedir.

Adrex

1500+

Mutlu Müşteri

2014'ten beri

Güvenle hizmetinizdeyiz!

Keyifli bir kahve içmeye bekleriz :)

Yazılımını uçtan uca planlayan ve markanızın ihtiyaçlarına göre güncelleyen Adrex ile tanışın!

2014 yılında faaliyete başlayan Adrex, %100 Yeni Nesil E-Ticaret yazılımları üretmekte ve altyapısını sürekli geliştirmektedir.

    Misyonumuz

    Sürekli gelişen teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek, yenilikçi bir yaklaşımla altyapımızı geliştirerek binlerce işletmeye en üst düzeyde hizmet sunmaktır. İşletmelerin dijital dönüşüm süreçlerine liderlik etmek ve onlara rekabet avantajı sağlamak için yeni nesil E-Ticaret paketleri ile birlikte en iyi çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

    Vizyonumuz

    İnovatif çalışmalarımızla güvenilir ve özverili bir hizmet ortamı oluşturarak işletmelerin yurtiçi ve yurtdışındaki pazarlamalarına en iyi şekilde katkı sağlamaktır. Şirketimiz, işletmelerin büyüme potansiyelini maksimize etmek ve global pazarda rekabet güçlerini artırmak için teknolojiyi en iyi şekilde kullanmaya odaklanmaktadır.

Adrex

Veri Merkezi

Sunucularımız Türkiye'nin en donanımlı veri merkezi Turkcell bünyesinde yer almaktadır. Güçlü özelliklere sahip sunucu ağı ve profesyonel sunucu yönetim hizmeti ile en hızlı, en optimize hizmeti müşterilerimize bu lokasyon üzerinden sunarken, tüm müşterilerimize günlük yedekleme hizmetini İstanbul lokasyonu üzerinden sunmaktayız.

Hemen ücretsiz deneyin.

Adrex'in Tüm özelliklerini ücretsiz test edin, inceleyin. Sanal mağazanız 10 saniye de hazır!

Hadi Başlayalım!